Ми з задоволенням доставим Вам замовлення!

Доставка по Україні

  • «Нова пошта», «Укрпошта».

Вартість доставки товару по Україні згідно з тарифами служби доставки.

Оплата

  • Ви можете сплатити товар карткою он-лайн.
  • Наложенним платежем, можливо, оплатити товар в момент отримання замовлення на «Новій пошті».
  • Замовлення до 300 грн. відправляються при умові 100% передплати.

Повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну, якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин.

  • При отриманні замовлення уважно оглядайте зовнішню упаковку товару (№ парфуму – кольорова вставка на картонній упаковці, № декоративної косметики зазначений на звороті);
  • При огляді товару забороняється розкривати зовнішню поліетиленову упаковку продукції, картонну упаковку, рвати, псувати, забруднювати, розкривати пломби, тестувати продукцію і т.д., так як при цьому порушується якість, товарний вигляд і споживчі властивості продукту. Поверненню та обміну товар не підлягає;
  • Претензії за зовнішнім виглядом і комплектацією замовлення приймаються тільки в момент доставки;
  • Якщо з нашої вини Ви отримали товар, який не відповідає Вашому замовленню, – не той № парфуму, об’єм або № декоративної косметики – ми його обов’язково замінимо. При цьому товар, що не відповідає параметрам, обов’язково повинен бути в цілісній зовнішній і внутрішній упаковці, з цілими пломбами на тарі, не битий і не тестований.

Якщо на якомусь етапі у вас з’явилися питання, зв’яжіться з нами.

Увага! Замовляючи доставку товару службами доставки “Нова Пошта” при отриманні обов’язково перевіряйте зовнішній вигляд упаковки. У разі пошкодження упаковки необхідно відмовитися від отримання замовлення та оплати, а також скласти акт (претензію). У разі, якщо дана ситуація буде мати місце, обов’язково повідомте нам про те, що трапилося, на vip@lambreukraine.com.

Приємних покупок!